Pyramidální voda a potraviny

| Pyramidy a jejich vznik | Pyramidální voda a potraviny |

Voda uložena jeden týden pod pyramidou

Ve vodě, která byla uložena týden pod pyramidou, se vysrážel pouze vodní kámen. Energie vody pod pyramidou byla 4 krát vyšší než voda, na kterou nepůsobila pyramida. Pyramidální voda byla dána do skleníku na 3 týdny a tato voda měla stále 4 krát více energie než voda, která nebyla pod pyramidou.

Špekáček uložen jeden týden pod pyramidou

Na špekáčku, který byl uložen pod pyramidou, se vytvořila pouze bílá plíseň na povrchu. Po rozkrojení nebyly uvnitř špekáčku známky plísně a jeho vůně vykazovala známky čerstvosti. Špekáček, který byl mimo pyramidu, začal po čtyřech dnech mírně zapáchat a po týdnu nebyl poživatelný.

Banán uložen jeden týden pod pyramidou

Na banánu, který byl uložen 2 týdny pod pyramidou, se začínaly po týdnu tvořit malé černé tečky. Dužina byla naprosto zdravá a jedlá. Slupka banánu, který byl uložen mimo pyramidu, byla z poloviny černá a dužina měkká nepoživatelná

Jablko uloženo jeden týden pod pyramidou

Jablko, které bylo uloženo dva týdnu pod pyramidou, bylo čerstvé a stále zelené, tak jako byste si ho utrhli ze stromu. Jablko mimo pyramidu, je znatelně gumové a jeho barva je méně výrazná, než u prvního jablka.

Nahoru